Malowanie

Kolory odgrywają duże znaczenie w naszym życiu. To one tworzą wizerunek, odzwierciedlają nasze charaktery nastroje. Aby dom był miejscem gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Malowanie w raz z nami pomoże zrealizować Twoje oczekiwanie. Pomożemy wybrać Ci kolory.

Farba którą wykorzystaliśmy w realizacjach inwestycji wystarczyłaby do pomalowania miasta dziesięciotysięcznego.

Oferujemy usługi szeroką gamę usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Chętnie podejmujemy się prac modernizacyjnych dostosujemy Twoje miejsce w którym mieszkasz bądź pracujesz do Twoich oczekiwań. Doradzamy w rozwiązaniach nietypowych. Nasza ponad dziesięcioletnia obecność na rynku jest doskonałym powodem dla którego warto z nami zmieniać.

Dawny blask. Powierzając nam odrestaurowanie budynku który zatracił w swej  długiej historii dawny blask, bądź pewien że on powróci z chwilą gdy zakończymy renowację. Odnowiony Pałacyk Rektoratu Politechniki Lubelskiej jest naszą dumą którą się nie skromnie chwalimy. My wiemy jak tego dokonać

Jesteśmy liderem który zrealizował najwięcej inwestycji termo-modernizacyjnych w naszym obszarze działania. My potrafimy w sposób profesjonalny przeprowadzić termomodernizacje by zimno nie było odczuwalne. Ocieplając zdecydowanie obniżysz koszty ogrzewania.

Odpowiednie dobranie tynku, zarówno pod względem faktury, jak i kolorystyki – jest bardzo ważne. Decyduje bowiem o wyglądzie domu i o tym, jak wypisuje się on w otoczenie. Mamy bardzo duże doświadczenie  w wykonywaniu tynków . Zadowolenie  naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu , że robimy to dobrze spełniając tym samym oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami